УЧИТЕЛІ-ПРЕДМЕТНИКИ

Учителі української мови та літератури

Рябоконь Тетяна Юріївна, учитель вищої категорії, старший учитель

Самойленко Валентина Василівна, учитель вищої категорії, учитель-методист

Гугелик Анна Вікторівна, спеціаліст

Учителі російської мови та зарубіжної літератури

Сиплива Світлана В'ячеславівна, учитель І категорії

Горська Тетяна Іванівна,  учитель вищої категорії, старший учитель

Учителі іноземної (англійської) мови

Демченко Юлія Іванівна, спеціаліст

Смушко Тетяна Олексіївна, учитель І категорії

Пересунько Ірина Володимирівна, учитель ІІ категорії

Пісецька Юлія Миколаївна, учитель ІІ категорії

Учителі фізики, математики та інформатики

Жук Вікторія Львівна (фізика  та астрономія),  учитель вищої категорії, учитель-методист

Остапець Ірина Іванівна (математика, алгебра та геометрія), учитель вищої категорії, учитель-методист

Безугла Олена Євгеніївна (математика, алгебра та геометрія), учитель вищої категорії

Брусенцов Андрій Семенович (алгебра та геометрія),  учитель вищої категорії

Наливайко Ольга Миколаївна (інформатика 5-11 класи), учитель ІІ категорії

Кузьма Альона Миколаївна (інформатика 1-4 класи), учитель І категорії

Учителі історії та правознавства, курсів «Мій Київ», художня культура

Юрчук Марія Миколаївна, учитель вищої категорії, учитель-методист

Учителі природничо-географічних наук

Горбатенко Валентин Миколайович (географія), учитель вищої категорії

Домбровська Ганна Андріївна (природознавство, біологія), учитель І категорії

Ковальова Ольга Іванівна (хімія),  учитель вищої категорії, учитель-методист

Танєєва Ірина Валентинівна (хімія),  учитель вищої категорії, старший учитель

Яківчук Наталія Петрівна (природознавство, біологія, основи здоров'я), учитель ІІ категорії

Учителі фізичного виховання та захисту Вітчизни

Афанасьєва Людмила Іванівна (фізкультура), учитель вищої категорії, старший учитель

Літовченко Ірина Леонідівна (фізкультура), учитель І категорії, майстер спорту України

Єфімов Дмитро Єгорович (захист Вітчизни – юнаки), учитель вищої категорії, старший учитель

Старчук Надія Євгеніївна (захист Вітчизни – дівчата), спеціаліст

Учителі предметів естетичного виховання

Черняєва Алла Борисівна (обслуговуюча праця), учитель І категорії

Сірко Віктор Миколайович (технічна праця), учитель

Каневська Галина Ярославівна (образотворче мистецтво), учитель вищої категорії, старший учитель

Гончарук Алла Феофанівна (музичне мистецтво), учитель вищої категорії